23 Ocak 2022

Online Pazaryeri: Her Şey 10TL.

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ AÇILAN SİTELER

Nisan ayında yazdığım “Online Pazaryeri:Her Şey 5 $”  isimli yazımda, içinde küçük hizmetlerin ya da ürünlerin bulunduğu, baz fiyat olarak 5 doların verildiği Fiverr sitesinden bahsetmiştim ve bunun Türkiye’de de uygulanabilir olduğunu, böyle Türkçe bir sitenin yapılmasının iş fikri olarak çok faydalı olacağından bahsetmiştim.

Yapmışlar ve bana haber verdiler:) Hem özellikle hanımlarımızın faydalanabileceği ve ellerinden gelen işlerin ilanını yayınlayıp ek gelir edebilecekleri Türkçe bir sitenin açılmasına hem de girişimci arkadaşlarımızın bunu yapmak için yola çıkmış olmalarına sevindim.

Site şu an test aşamasında, üye olduktan sonra giriş yapıp ilanınızı detaylı olarak bırakabilirsiniz. Üyelik ücretsiz. Sitede satış ücretlerinin 10TL.olarak sabit ve uygun bir rakam olması ve zamanla çeşitliliğine ve yaratıcılığın artacak olması umut vaat ediyor.Tüm satışlar site üzerinden gerçekleştiriliyor ve her satış için site %20 komisyon alıp kalan bakiyeyi hesabınıza yatırıyor.

www.kolay10.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

3 Yorum: Online Pazaryeri: Her Şey 10TL.

  1. Merhaba . Daha önceki yazınızı da okumuştum 5$ lık site ile ilgili ve kayıt olmuştum..Birçok şey de satın alıp istifade ettim…acaba neden türkiyede buna benzer birşey yok derken tekrar sitenizde http://www.kolay10.com un haberini gördüm. Harika bir site..Şu an pek birşey gözükmüyor içeriğinde ancak yakında çok faydalı olucağına inanıyorum…Teşekkürler Pembe Pano

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*