18 Ocak 2022

Karabük Kadınlara Özel Girişimcilik Kursu – 2 Temmuz 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

KASİAD ve KARABÜK KOSGEB arasında imzalanan protokol çerçevesinde, Karabük´te ilk defa ” Bayanlara Özel ” Girişimcilik Kursu açılıyor.

İlk etapta 30 kişiyle başlanan ve 2-18 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan  kursun sonuçlanmasının ardından diğer grupların başvurusunun değerlendirilmesi planlanmaktadır.

60 saatlik girişimcilik kursu neticesinde,kurs belgesi alanlar değişik sektörlerde yapacakları girişimlerde, KOSGEB Sabit Yatırım Desteği olarak 27 bin TL hibe ve 70 bin TL faizsiz kredi alabilecekler.

İş fikrine sahip kadın girişimciye; iş kurmanın tüm aşamalarına ilişkin doğru bilgi, eğitim ve iş kurma becerilerini geliştirme konularında danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlayan kurs süresince; bu programın süreçleri ve girişimcilere iş planı, pazarlama, hukuk ve şirket kurmanın mali boyutları hakkında bilgiler verilmektedir. Girişimci adaylarının aldıkları eğitimin ardından iş planlarını oluşturarak iş kurmaları hedeflenmektedir.

Eğitime katılmak isteyen hanımların, 28 Haziran 2011 tarihine kadar KASİAD’a şahsen başvurmaları gerekmektedir.

KASİAD – Karabük Safranbolu İşadamları Derneği

Telefon: 415 1 777

Web: www.karabukkasiad.org.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Karabük Kadınlara Özel Girişimcilik Kursu – 2 Temmuz 2011

  1. bayanlara yönelik girişimcilik kursları tekrar ne zaman başlayacaktır.teşekkür ederim.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*