20 Mayıs 2022

Ankara Kalkınma Ajansı Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Ankara Kalkınma Ajansı, KOSGEB işbirliğiyle ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor. Başvurular Ankara Kalkınma Ajansı web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Girişimcilik Eğitimi ve detayları ile ilgili duyuruyu aşağıda görebilirsiniz:

23 Haziran Perşembe günü Ankara Kalkınma Ajansı Geçici İrtibat Ofisi’nde saat 10.00 ve 14.30’da iki oturum halinde ‘Girişimcilik Analizi Sınavı’ gerçekleştirilecektir. Sınav  soruları, 17 tanesi test 4 tanesi klasik olmak üzere toplam 21 sorudan oluşacak ve adayların girişimci karakterlerini ölçmek ve iş fikirleri hakkında bilgi edinmek amacıyla hazırlanan soruları içerecektir. Adayların sınava gelirken yanlarında kimlik beyanı için nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport bulundurmaları gerekmektedir.

Sınav sonucunda yapılacak puanlama ile katılımcı listeleri belirlenecek ve adayların hafta içi veya hafta sonu gruplarından birine katılımcı olarak kaydedilmeleri sağlanacaktır. Eğitime katılmaya hak kazanan adaylar 27-30 Haziran tarihleri arasında eğitim seviyesi ve diğer evrakları teslim etmek üzere Ajansımıza davet edilecek, bu tarihler arasında evraklarını teslim etmeyen adaylar haklarından feragat etmiş sayılacak ve yerlerine yedek listeden adaylar belirlenecektir.

Ajansımızda yapılacak yazılı sınava davet edilmek üzere oluşturulan listeye girmeye hak kazanan adaylara Ajansımız tarafından telefonla ulaşılacaktır. Listeye giremeyen adaylara ise, kayıt sisteminde irtibat bilgisi olarak belirttikleri eposta adresleri üzerinden bilgi verilecektir.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programına gösterilen ilgiye ayrıca teşekkür eder, bundan sonraki programlarda birlikte olmayı dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Ankara Kalkınma Ajansı

Genel Sekreterliği

Sınav Yeri                : Ankara Kalkınma Ajansı Geçici İrtibat Ofisi
Eski İl Özel İdare Binası
Çankırı Caddesi Çiçek Sokak No:3
Ulus/Ankara

Sınav Saatleri           : 10.00 ve 14.30

Gereken Belgeler    : TC Kimlik Numarasını gösteren fotoğraflı kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport)

Ankara Kalkınma Ajansı

Telefon: (312) 310 03 00

Web: ankaraka.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*