20 Mayıs 2022

Atatürk Çocukları Kütüphaneleri Derneği Defilesi 27 Eylül 2010 – İZMİR

İzmir’den Atatürk Çocukları Kütüphanesi Gönüllü Basın Danışmanı Oya Aktaş, bana, kütüphane açmak amacıyla, İzmir Valiliği ve AKKAM(Atatürk Kıyafetleri ve Kültür Araştırma Merkezi) ile birlikte düzenledikleri, 69.Atatürk Çağdaş Moda ve Sanat Defilesi hakkında bilgi göndermiş, belki İzmir’de olup da katılmak isteyenleriniz olabilir, detayları aşağıda okuyabilirsiniz…

“Atatürk Çocukları Kütüphaneleri Derneği olarak, AKKAM işbirliği ile, Kütüphanesi olmayan köylere kütüphane açmak amacıyla kurulan derneğimize katkı sağlamak amacıyla, 27.Eylül.2010 tarihinde bir defile düzenlemekteyiz.

Atatürk Kıyafetlerini sergileneceği defilede 200 kostüm bulunmaktadır. Saat:20.00 da başlayacak defile 2 saat sürecektir.

Katılımınızı ve katkınızı bekliyoruz…

Sevgi ve teşekkürlerimizle…

Aşağıda, derneğimiz ve Akkam linklerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz… Daha güzel bir dünya yaratmak adına, çocuklarımıza yaptığımız yatırım en değerli olandır.

http://www.ataturkcocuklarikutuphanesi.org/default.asp?L=TR&mid=178

http://akkam.gen.tr/


İzmir’de %70’e varan fırsatlar!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*