23 Mayıs 2022

TOBB TV’den KOBİ ve Girişimcilere Yönelik Eğitimler/Seminerler/ Konferanslar

TOBB TV GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ VE KURSLARI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Medya Portalı’nda bulunan TOBB TV, zaman zaman KOBİ’lere, Genç Girişimcilere, Engelli Girişimcilere ve Kadın Girişimcilere yönelik Eğitimler, Seminerler ve Konferansları da yayınlıyor, hatta son bir ay içerisinde birkaç girişimcilik eğitimini TOBB TV’den canlı olarak yayınladılar ve bu eğitimler tüm illerde izlendi.

TOBB TV’yi  Sık Kullanılanlar Menünüze eklemekte fayda var, ayrıca Kadın Girişimciler Kurulu ile ilgili yayınlar da yapıyorlar ve farklı şehirlerdeki gidemediğiz seminerleri, konferansları izleme-dinleme imkanı bulabiliriz.

TOBB TV’de, canlı yayınlar dışında ana sayfada görebileceğiniz ve izleyebileceğiniz TV haberlerinin listeleri var, ilginizi çeken linki tıkladığınızda onunla ilgili haberi izleyebiliyorsunuz.

TOBB TV: http://tv.tobb.org.tr/Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*