23 Ocak 2022

4.İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali 4-10 Ekim 2010

4.İstanbul Uluslararası Mimarlık ve Kent Filmleri Festivali, 4-10 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenleniyor. Film gösterimleri ücretsiz.

Festival, mimarlık ve kent konularında üretilmiş filmleri desteklemeyi, yeni yapımları özendirmeyi, beğeni kazanmış filmleri seyirci ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Ayrıca konuyla ilgili mimar, yönetmen ve uzmanların etkinlik kapsamında İstanbul’da buluşmalarına ortam hazırlayarak ülkemizi ve mimarlık ortamımızı geniş kesimlere tanıtmayı hedeflemektedir.

Festivale 72 yönetmen, 45 ulusal ve 17 ulsularası film olmak üzere toplam 62 filmle katılıyor.

Festival kapsamında, belgesel ve canlandırma türündeki filmlere yer verilmektedir. Yurtiçinden ve yurtdışından yarışmaya katılarak ön elemeyi geçmiş olan filmler, seyirci ile buluşturulacak ve bu filmler arasında bir yarışma gerçekleştirilecektir. Ayrıca konuyla ilgili olarak, katılımcılar arasında düşünce alışverişlerinin sağlanabilmesi için çeşitli söyleşi ve etkinlikler de düzenlenecektir.

Festivaldeki filmler, 4-9 Ekim 2010 tarihleri arasında , Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası ve Kadıköy’deki Nazım Hikmet Kültür Merkezi Salonlarında ücretsiz olarak izlenebilir.

http://www.archfilmfest.org/tr/index_tr.html

Not: Festival afişinin üzerine tıkladığınızda çıkan sayfadaki resme tekrar tıklayarak afişin orjinal boyutunu görebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*