23 Mayıs 2022

2. Mistik Sanat Festivali 20-25 Mayıs 2010 – İSTANBUL

Yasmin Levy

İstanbul 2010 Etkinlikleri kapsamında, 20-25 Mayıs 2010 tarihleri arasında II.Mistik Sanat Festivali, medeniyetlerin beşiği İstanbul’da düzenleniyor.

Festival etkinlikleri ise “ücretsiz”.

Aya İrini Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Kızlarağa Medresesi ve Eminönü Halk Eğitim Merkezin’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikler, aslında farklılıkları kabullenmenin, hoşgörünün ve “Seni çok iyi anlıyorum” mesajının görsel ve sanatsal sunumu olarak karşımıza çıkıyor.

Festivalin ünlü konukları arasında, dünyaca ünlü Farid Farjad, Kardeş Türküler, Budist Monklar Shichiseikai, Nassima Chabane ve Yasmin Levy de var.

Etkinlikler ücretsiz olsa da, yerlerin kısıtlı olması açısından etkinlikleri izlemek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden irtibata geçip katılımınızı netleştirmeniz gerekiyor.

LCV(Lütfen Cevap Veriniz): (212) 274 24 62’den Deniz Türkmen

Festival Programını ise aşağıdaki dosyadan görebilirsiniz:

İkinci Mistik Sanat Festivali Programı 20-25 Mayıs 2010

Festival Web: www.mistiksanatfestivali.com

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*