16 Mayıs 2022

Tropikal Ada Hamakları

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

 Bazen kocaman, tropikal bir adada, hafiften esen rüzgar eşliğinde, palmiye ağaçlarının altında  hamak keyfi yapmanın hayalini kurarsınız. Danimarka’da bir firma, bu hayalinize bir çözüm bulmuş. Yapay çim üzerine yerleştirilmiş, 2metrelik UV korumalı yapay palmiye ağaçlarının arasına çift kişilik, bir hamak yerleştirmişler. Tropikal Ada Hamakları denilen bu hamakları, ister evinizin arka bahçesine, yüzme havuzunuzun kenarına, varsa geniş bir balkon ya da terasınıza hatta ofisinize yerleştirebilir ve kendi mekanınızı, tropik bir ada keyfini yaşayabileceğiniz bir ortama dönüştürebilirsiniz. Palimiyelerin bir diğer özelliği de her türlü hava şartlarına dayanıklı olmaları, firmanın iddiasına göre bir kasırgaya bile dayanıklı polyersterden üretilmiş. İster kendinizi şımartmak ister sevdiklerinize hediye etmek için çok orijinal bir ürün.

Bu hamaklar biraz lüks segmentte ürünler, fiyatı 9.280 $ + Vergiler. Türkiye’de de hiç rastlamadım. Bim Bam Banana gibi şirin bir ismi olan bu firma, 200 ülkeye Fedex aracılığıyla teslimat yapabileceğini belirtmiş. Tabi düzenli gönderim ya da toplu sipariş için eminim hem kargoda hem de fiyatta indirim yaparlar. Sitelerinde, siparişi aldıktan sonra 42 günde teslimat yapacaklarını söylemişler.

İlgilenenler, http://goly.in/2n8 adresinden üretici firmayı ve ürünü inceleyebilirler.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*