20 Mayıs 2022

İlk Kez Kamp Yapacaklar İçin “Almadan Önce Dene” Servisi

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Satın alma işlemi bir Ipad ya da konut olsun, tüketiciler / müşteriler; bir ürünü her zaman satın almadan önce denemek isterler. İngiltere’de kampçılık malzemeleri satışı yapan “Contented Camping” isimli firma, her kampa göre ihtiyaç duyulan malzemeler farklı olacağından, ilk kez kamp yapacak müşterileri için bazı ürünlerini, denemeleri ve ihtiyaçlarını tespit edebilmeleri için kiraya veriyor.
Bir aile çadırı kiralaması 29 Sterlinden başlıyor. Bu çadırda; hava yatakları masa, sandalyeler, depolama birimleri ve hatta yüksek kalitede bir soba bile mevcut. Kampçılığa ilk başlayanlara, ihtiyaç duyabilecekleri boyutlarda çadır ve gerekli alet edevatı, yeni kutular içinde teslim ediyorlar ve yer seçimi dahil isteğe göre tavsiyelerde bulunuyorlar.
Contented Camping’e göre; bir kez Kamp Yapma Macerasına katılan birisi, artık deneyimlerinden memnun biridir ve satın almaya hazırdır. Daha sonra da müşterilerini, Outdoor MegaStore denilen dev kampçılık mağazalarında ihtiyaçlarına göre yönlendirirler. O kadar ki müşteriler genelde kendilerini, bir dahaki sefere yapacakları kampı daha engebeli bir yere kurmaya karar verip kendilerini bir de motorsiklet kiralarken bulabilirler, tabii bunda bence satıcıların ikna kabiliyetinin de etkisi var ama fikir güzel çünkü macera ruhu çok başka bir şey… Ayrıca, firmanın web sitesinde, deneyenlerin yorumları da referans olarak yayınlanmış.
“Almadan Önce Dene” servisi gibi iş fikirlerini; bir kez Bungee Jumping yapanın tekrar kendini yukarılardan atmak istemesi ya da paraşütçülük sevdası gibi düşünülebiliriz. Ekstrem sporlar için uygulanabilir bir iş fikri görünüyor…
Merak Edenler İçin Firmanın Web Sayfası: www.contentedcamping.co.ukKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*