09 Ağustos 2022

Bloglar Üzerinden El Yapımı Çanta ve Aksesuar Satışı

BLOGLARINDAN PARA KAZANAN KADINLAR

 

Ne sattığınız kadar nasıl sattığınız da önemlidir…

Benzer ürün satan bir sürü yer var ama farklılık yaratan kazanıyor…

Bugün, Wolkanca’nın blogunu okurken gördüğüm bir kadın girişimci olan Merve Selin’nin blogundan bahsetmek istedim, kendisi Blogspot üzerinden el yapımı çanta, taç vs. aksesuarlar satıyor ve satışa koyduğu ürünleri sunum biçimi çok hoşuma gitti. Resim ve fotoğraf kolajlarının içine ürünlerini yerleştiriyor. Bunu o kadar güzel yapıyor ki sanki bir moda dergisinden ürün seçer gibi hissediyorsunuz. Üstelik aldığınız ürün sadece sizde oluyor, başka hiç kimsede yok, bir kadın daha ne ister!

Merve Selin Hanım çok yaratıcı bir blog yapmış, üstelik ücretsiz blog servisi olan Blogcu ve Blogspot ile, yani ürün tanıtımı için dükkan parası ödemiyor, bunun için yapacağı tek şey facebook, bloglar, twitter, iş ve sosyal paylaşım ağları gibi araçlardan faydalanmak olmuş sanırım, satışların güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için de satış fiyatı üzerinden %10 komisyonu gözden çıkarıp Pasaj.com’da bir hesap açmış ve gördüğüm kadarıyla da gayet başarılı, kendisini yaratıcı girişimciliği için ben de buradan tebrik ediyorum.

Merak edenler için blog adresi:

http://celinemhandmade.blogspot.com/Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Bloglar Üzerinden El Yapımı Çanta ve Aksesuar Satışı

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*