16 Mayıs 2022

Blog Yazan Kadınlar İçin Ürün/Marka Yorumculuğu

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

WOMM (Word of Mouth Marketing); Ağızdan ağıza pazarlama demek. Eğer okunan bir blog yazıyorsanız ya da aktif bir sosyal medya hesabınız, geniş çevreniz varsa siz de ürün-marka yorumları yaptığınızda aslında bir tavsiye pazarlamacısınızdır. Okuyanlarda, dinleyenlerde olumlu ya da olumsuz ürün/marka bilinci oluşturursunuz.

Fikri Mühim WOMM Ajansı, ağızdan ağıza pazarlamasının etkisinden yola çıkarak bu tavsiye edicileri Fikri Mühim olarak adlandırmış ve onlarla çalışmaya başlamış. Sistem, yorumlanacak ürün/marka/hizmetin test ürünlerinin, indirim kuponlarının Fikri Mühimlere gönderilmesi ve daha sonra onların fikirlerini belirten bir rapor sunmasından oluşuyor, ayrıca blogunuzda ya da sosyal medya hesaplarınızda bu fikirleri paylaşıyorsunuz. Bu ürünler bir diş macunu da olabilir, çikolata da veya organik ürünler de… Kime hangi ürünün gönderileceğini ajans seçiyor ve sizinle iletişime geçiyor, adresinize ürün paketleri gönderiliyor.

Fikri Mühim olmak için yaşınız önemli değil ama kendinizi sürekli geliştiren, dinlenen, internette bir ölçüde takip edilen, enerjik, bilgilerini güncel tutan, insanlarla fikirlerinizi paylaşmayı seven kişiler olmanız önemli, sisteme kabul edilirken bu ve benzeri faktörler göz önünde tutuluyor.

Fikri Mühim olduğunuzda büyük paralar kazamıyorsunuz, ama hem sosyal medyada etkinliğiniz artıyor hem de gönderilen ürünlere ücretsiz sahip oluyor, etkinliklere para ödemeden katılıyorsunuz.

Fikri Mühim Olmak İsteyenler İçin Web Adresi: www.fikrimuhim.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*