23 Mayıs 2022

Ücretsiz Seminer : Sizi Niye İşe Alalım? – İSTANBUL

İŞSİZLERE İŞ BULMALARINA YARDIMCI OLAN BİR DERNEK VAR!

Aktif İşsizler Topluluğu (AİT), yine aktif bir şekilde etkinliklerine devam ediyor.

19 Haziran 2010 Cumartesi, 14.30 – 16.30 saatleri arasında, Beyoğlu Makine Mühendisleri Odası’nda,  “Sizi Niye İşe Alalım” başlığı altında, ücretsiz bir seminer düzenliyorlar.

İnsan Kaynakları Danışmanı Eva Çiton’un konuşmacı olacağı seminerde; İnovatif Özgeçmiş, Kendini Tanımak, Kariyer Hedefi, Vizyon, Özgeçmiş Hazırlama, İş mülakatı ve Geri Dönüşler konuları işlenecek.

Kontenjan sınırlı olduğundan erken kayıt yaptıranlar ve AİT üyelerine öncelik tanınacak. Cuma Günü de katılımı kesinleşenlere, seminerin detaylı bilgilerini de içeren e-posta gönderilecektir. Ücretsiz olan bu seminere katılmak isteyen arkadaşlarımızın, 18 Haziran Cuma akşamına kadar isim-soyadı ve e-posta adreslerini ait@aktifissizler.org adresine ulaştırmaları gerekmektedir.

TMMOB Makine Mühendisleri Odası

Adres: Katip Mustafa Çelebi Mahallesi. İpek Sokak. No.9 K:2 Beyoğlu – İSTANBUL

Telefon: (212) 444 86 66

www.aktifissizler.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*