16 Mayıs 2022

Ankara Gazi Üniversitesi “Mühendislikte Kadın Olmak” Etkinliği 21 Nisan 2011

“Kadın Mühendisler” Grubuna Facebook’ta, 21 Nisan 20111’de Ankara Gazi Üniversitesi’nin WIE(Women in Engineering)/ “Mühendislikte Kadın Olmak Etkinliği’ni incelerken rastladım.

Şöyle diyorlardı:

“Mühendislikte Kadın Olmak” etkinliği; alanında başarılı kadın mühendislerle öğrencileri bir araya getiren bir etkinliktir.Etkinlikte ki amacımız alanında başarılı kadın mühendislerin başarı hikayelerini, başarı yolundaki deneyimlerini dinlemek, farkındalık yaratmak,başarıları örnek alarak daha iyi,sağlam adımlarla mesleğimizde ilerlemektir.”

Kadın Mühendisler’in etkinliğinde, mühendislik alanlarında kadın girişimciliği de konuşulacak, bu bakımdan fikir alışverişi faydalı olabilir. Etkinliğin afişini yukarıya ekledim, ayrıca BURAYA TIKLAYARAK Facebook sayfalarından daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ankara’da %70’e varan fırsatlar!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*