20 Mayıs 2022

KOSGEB’ten Önemli Uyarı – Dolandırıcılara Dikkat

 

KOSGEB birkaç gün önce bir duyuru yayınladı ve kendilerine kayıtlı işletmeleri, meslek odalarını, girişimci ve adaylarını uyardı, duyuruyu aşağıda dikkatinize sunuyorum:

“Son günlerde KOSGEB veri tabanına kayıtlı işletmelere ve bazı meslek odalarına kim olduğu belli olmayan ancak “KOSGEB Personeli” olduğunu söyleyen kişilerce telefonla ulaşılarak ve çeşitli şekillerde KOSGEB destekleri bahane edilerek doküman gönderildiği veya gönderileceği, bunun için belli bir ödeme yapılması gerektiği gibi ifadelerle işletmelerden ödeme yapması istenmektedir.

KOSGEB tarafından yürütülen böyle bir uygulama bulunmamakta ve bilgi gönderme vb. için ücret talep edilmemektedir. KOSGEB destekleri hakkında bilgi ilgili merkez müdürlüklerinden ve www.kosgeb.gov.tr adresinden temin edilebilmektedir.

Üyelerimizin bu şekilde bir uygulama olmadığı ve herhangi bir ücret ödememeleri hususunu önemle belirtiriz.”Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*