09 Ağustos 2022

Airports Ladies “Havacılık,Havalimanları ve Kadın” Konulu Fotoğraf ve Makale Yarışması

AIRPORTS LADIES Grubu tarafından ve İstanbul Havalimanı Muhabirleri Derneği katkılarıyla;8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlatılan “Havacılık,Havalimanları ve Kadın” konulu fotoğraf ve makale yarışması  kadınların havacılık ve havalimanlarına bakış açılarını toplumla paylaşmayı hedefliyor.

Dünya Kadınlar Günü olan ve 8 Mart  2011’de başlayıp 30 Mayıs 2011’de sona erecek olan yarışma, Fotoğraf ve Makale dalında olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek. İlk kategoride ”Kadın Gözüyle Havacılık” adlı makale yarışması, ikinci kategoride de ”Kadın Gözüyle  Havacılıktan Kareler” fotoğraf yarışması yer alacak.

Yarışmada dereceye giren Fotoğraf ve Makaleler, İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yer alan Kültür Sanat Platformu TAV Galeri’de sergilenerek , başarılı eserler Uluslararası platforma taşınacaktır.

Yarışmaya katılacak amatör veya profesyonel kadın makale yazarları ve fotoğrafçılar, havacılık sektöründe ve havalimanlarında yaptıkları izlenimleri makale formatında, çektikleri fotoğrafları da JPEG formatında bir CD’ye kopyalayarak, Yarışma Sekretaryası’nın bulunduğu Mineral Medya LTD. ŞTİ Akmaz Çeşme Sokak Mine Apt. No:11 Da:4 Beşiktaş/İstanbul adresine gönderecekler.

Mail yoluyla başvurular  ise; fotoğraf alanında kghfotograf@gmail.com adresine yapılacaktır. (Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntüleyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.)

Makale alanında ise; kghmakale@gmail.com adresine yapılacaktır. (Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntüleyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir)

Not: Yarışma haberini bana Airports Ladies kurucularından Nihal Toygar haber verdi. Kendisi; İstanbul Havalimanında çalışan Özlem Avcı ile birlikte Airport Ladies grubunun ve havalimanında çalışan kadınlara ve kadın havacılara yönelik  web sitesinin kurulmasına öncülük etmiş, eğer havacılık sektörüyle ilgileniyorsanız bir inceleyin.

www.airportsladies.com

İstanbul Avrupa Yakası %70’e varan fırsatlarla!Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*