19 Ekim 2021
6 Yorum: Hakkında

 1. Aslıhan hanım… Burada kendimi görünce çok şaşırdım, ne güzel bir tanıtım yapmışsınız, sıcacık kelimeler içimi ısıttı. Teşekkür ederim… Google da şöyle bir bakayım dedim, ben nerelerde görünüyorum diye, öyle karşıma çıktı bu güzel sürpriz…
  Tekrar teşekkür ediyorum, bundan böyle takipteyim 🙂
  Sevgiyle kalın,
  Banu

 2. Merhaba
  İzninizle kendimden bahsedecek olursam eğer,adımRana KALFA,33 yaşındayım ve kimyagerim.
  Evliyim,Tekirdağ Çorlu’da ikamet ediyorum.

  10 yıl’a yakın bir zaman özel sektörde çalıştıktan sonra ,kendi işimi kurmak için işimden ayrıldım.
  Doğal Kozmetik ürünleri(Doğal Aromaterapi Sabunları,Body Scrub,Katı Masaj yağı,SPA doğal masaj mumu,banyo topları,banyo tuzları) yapacağım.İşimle ilgili fizibilite çalışmalarını tamamladım.
  Kosgeb’in 60 saatlik kadın girişimci eğitimine katılarak,iş planımı sundum.
  Kredim onaylandıktan bir aksilik çıkmazsa,”Doğal Kozmetik Ürünleri(Doğal sabun,doğal mum,v.b gibi) üretmek için kendi işimi hemen kuracağım.

  Bu zaman zarfına kadar,Kagider’in 2 günlük “İşimi Kuruyorum” eğitimine ve Özyeğin Üniversitesinin 10000 Kadın Girişimci Aranıyor” mülakatını kazanarak,
  150 sattlik eğitimi başarıyla tamamladım.
  Her geçen gün kendimi işimle ilgili olarak geliştirmek için çalışıyorum.
  Bu zamana kadar, iyi bir yol katettiğime ve şirketi kurduktan sonra eşimin ve ailemin desteği ile başarılı olacağıma inanıyorum.

  Bu kadar koşturma ve yoğunluk içersinde birde tedavi ile anne olmaya çalışıyorum.
  İnanın o kadar yoğun,stresli bir dönem yaşıyorum ki!
  Hem maddi hem de manevi çok zor bir süreçten geçiyorum.

  Ocak 2011’de kuracağım işim için,iş bağlantılarını kurmaya yönelik ilgili kişilerle temasa geçmem konusunda sizlerin bildiği kişiler veya internet sitleri hakkında yardımcı olabilir misiniz?

  Göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için şimdiden çok teşekkür eder,
  İyi çalışmalar dilerim.
  Sevgi ve Saygılarımla.

  Rana KALFA

 3. Teşekkürler Banu Hanım, ne kadar birbirimizi bulursak o kadar iyi:) Artık bağlantıdayız, her zaman iletişim kurabiliriz, sevgiler…

 4. Aslıhan hanım merhaba ben 43 yaşında banka emeklisi olup değişik hobi tutkularım var. bunları nakite çevirmek istiyorum. ilgilenirdeniz çok mutlu olacağım.ne şekilde resimleri gnderebilirim.teşekkür ederim.

 5. Kadın girişimcilik için çok faydalı bir site hazırlamışsınız bu yöndeki çabanızı içtenlikle takdir ediyorum. Sevgiler… Gaye

 6. Girişimcilikle ilgili yeni okuldan mezun olmuş biri olarak sitenizden çok faydalanıyorum, iyi ki varsınız, teşekkürler:)

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*

 
Translate »