23 Ocak 2022

Yeni Fikirler Yeni İşler 2013 Başlıyor – Toplam Ödül 1,5 Milyon TL.!

GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ

Ankara ODTÜ Teknokent bünyesinde düzenlenmekte olan Yeni Fikirler Yeni İşler;2005 yılından bu yana genç girişimcileri destekliyor.

ankara-odtü-yeni-fikirler-yeni-işler-yarışması-2013Her geçen yıl kendini yenileyen ve bu yıl 9.’su düzenlenecek olan Yeni Fikirler Yeni İşler Yarışması, sağladığı destekler ile genç girişimcilerin iş kurma süreçlerini başlatmakta, geliştirmekte ve büyütmekte.

Aday başvuruları, online olarak 18 Şubat – 19 Nisan tarihleri arasında yapılabilecek.

Girişimciler, www.yfyi.com adresinden gerekli bilgileri edinebilecekleri gibi, ekip arkadaşlarını da bulma imkanına sahipler.

Yeni Fikirler Yeni İşler, sadece yarışma sonucunda değil yarışma süresince ve yarışma sonrasında da sunduğu destekler ile yarışmaya dahil olan herkesin girişimcilik konusundaki yetenek ve imkanlarını geliştirmek için katkı sunmaktadır.

Bu desteklerin yanında yarışma kazananları için, Ücretsiz Ofis Alanıve Girişim Sermayesi gibi ödüller konulmuş durumda.

Tüm bu fırsatlar ile YFYİ’nin hazırladığı 1,5 Milyon TL büyüklüğündeki destek havuzu girişimcileri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için; www.yfyi.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*