20 Mayıs 2022

Yasemin Sungur’la Kariyer Koçluğu ve Doğru Hedef Seçimi Eğitimi Semineri – ANTALYA

NASIL KARİYER KOÇU OLUNUR VE KARİYER KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Yasemin Sungur, Gelişim Meslek Kursu katkılarıyla, 22 Haziran Salı günü Antalya’da, Kariyer Koçluğu ve Doğru Hedef Seçimi eğitimini içeren bir seminer verecek.

Kişiliğinizin farkına varma, kariyer hedefiniz belirleme, yol haritası çizme ve eyleme geçme becerilerinizi artırmaya yönelik bu seminer,Antalya  Konyaaltı’ndaki Harrington Park Resort Otel Gürsu’da, 22 Haziran 2010 Salı günü, 19.00-22.00 Saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Seminere kariyer adımlarını atmak veya kariyer yolunda kendini geliştirmek isteyen – öğrenciler dahil- herkes katılabilir.

Seminer davetiyeleri 50TL.karşılığında temin edilebiliyor. 5 kişi üzeri gruplar ve öğrenciler için ise kişi başı 40 TL., yani fiyatlar eğitimi verenin Yasemin Sungur olduğu düşünülürse oldukça uygun.

Seminere katılmak ve davetiye almak isteyenler için iletişim bilgileri aşağıdadır:

Telefonlar: (242) 241 03 23 – (549) 682 07 07 Kaan Demirel Sebkektay

(538) 449 07 07 Bayram Yıldız

www.yaseminsungur.com

www.gelisimmeslek.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*