16 Mayıs 2022

MARKA 125.000TL. Ödüllü Yeni İş Fikirleri Proje Yarışması – Yalova-Kocaeli-Sakarya-Düzce

MARKA (Doğu Marmara Kalkınma Ajansı), Kocaeli,Sakarya,Düzve ve Yalova illerindeki girişimcilere yönelik “Yeni İş Fikirleri” yarışması düzenliyor.

“Yeni İş Fikirleri Proje Yarışması” ile; Doğu Marmara Bölgesi’nde girişimcilik potansiyeli ve değerlerini ortaya çıkaracak en ekonomik, en işlevsel ve yenilikçi çözüm önerilerinin desteklenmesi amaçlanıyor. 25 bin TL ödül ve 125 bin TL’ye varacak destek de genç girişimcileri motive edecek. Kalkınma Ajansının koordinasyonunda 4 ilde düzenlenecek yarışmada, her ilde Genç Girişimci Kurulların başkanlığında kurulacak jüriler; yenilikçi yöntem, uygulamalar ve ürünler içeren projeleri değerlendirecek.

100 Bin TL bütçeli programda, her ilde birinciler seçilecek ve kazanan genç girişimciler yenilikçi iş fikirlerini hayata geçirebilmek için 25 Bin TL’lik ödüle hak kazanacak.

18 – 40 yaş aralığında olan ve Doğu Marmara Bölgesi’nde bulunan illerde ikamet eden genç girişimciler, 9 Mayıs – 29 Ağustos 2011 tarihleri arasında internetten dolduracakları başvuru formunun çıktısını alarak illerde bulunan Sanayi Odası, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Kalkınma Ajansının illerdeki Yatırım Destek Ofislerine başvurabilecekler. Yapılacak değerlendirmelerin ardından başarılı projeler 15 Ekim 2011 tarihinde ilan edilecek .

www.marka.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*