23 Mayıs 2022

Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Ağustos 2010 – MANİSA

ÜCRETSİZ KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB işbirliğiyle, kendi işini kurmak isteyen işsizler için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek. Kursiyerlere, kurs süresi boyunca günlük 15.TL. harçlık ödenecek.
Girişimcilik Kursuna son başvuru tarihi ise 14 Ağustos 2010 mesai bitimidir. Başvuran Adaylara 16 Ağustos 2010 tarihinde Girişimcilik testi yapılacak, daha sonra 19 Ağustos 2010 tarihinde ise mülakat gerçekleştirilecek. Test ve mülakatı geçenler Uygulamalı Girişimcilik kursuna katılmaya hak kazanmış olup, sonuçlar Manisa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde ilan edilecek.

 

Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nda başarılı olan  katılımcılar, kendi işlerini kurdukları takdirde 5.000 TL. geri ödemesiz Yeni Girişimci Desteği’ne başvurmaya hak kazanacaklar.
.
Başvuruların, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’na şahsen yapılması gerekiyor. Kendi işini kurmak isteyen ve bir iş fikri olan herkes başvurabilir. Girişimcilik kurslarına çok yoğun talep oluyor, bu yüzden bir an önce kayıt için başvurmanız yerinde olur. Bildiğiniz gibi iş dünyasında erken davranan daha fazla yol alır.
KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Kursu Başvuru Formu : http://bit.ly/9bWrLX

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası

Adres   : Gaziosmanpaşa Caddesi. No:25 Manisa

Telefon: (236) 231 10 45 – 231 28 45Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Ağustos 2010 – MANİSA

  1. istanbulda ne kurslar var manısada neden yok daha bu sabah izledım guzellı uzamanı falan 3 ay eğitimle. ne guzel.bız manısadakı kadınlara anca cenaze yıkama kursu boyama kursu bu kadar..beledıyeden yenı şeyler beklıyoruz..

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*