18 Ocak 2022

Türkiye 25 Projesi İçin En Hızlı Büyüyen Türk Şirketleri Aranıyor

TOBB öncülüğünde, TEPAV ve AllWorld Network’ün birlikte yürüteceği; ”Türkiye Hızlı Büyüyen 25 (Türkiye 25) Projesi” ile Türkiye’nin en dinamik şirketleri dünyaya tanıtılacak.

AllWorld Network’ün Suudi Arabistan, Ürdün, Lübnan, BAE, Mısır, Güney Afrika, Hindistan ve Pakistan’da da benzer projeleri bulunuyor. Projelerde temel amaç yükselen piyasa ekonomilerindeki en hızlı şirketleri belirleyerek ortak bir iletişim ağının parçası yapmak ve aynı zamanda küresel arenada görünür kılmak.

Türkiye, AllWorld Network’ün Avrasya Hızlı Büyüyen 500 Projesi’nin pilot ülkesi olarak belirlendi. Türkiye 25 listesinde yer almaya hak kazanan şirketlerin, ulusal ve uluslararası medya aracılığıyla görünürlükleri artırılacak. Türkiye 25 finalistleri, Arabistan Hızlı Büyüyen 500 Projesi’nin Ekim 2011’de Amman’da yapılacak olan ödül törenine katılarak bölgenin en hızlı büyüyen şirketleriyle bir araya gelecek.

Türkiye’nin her yerinden ve tüm sektörlerden firmalar, Türkiye 25 listesinde yer almak üzere başvurabilecek. Başvuran şirketler, 2008-2010 dönemindeki satış gelirlerindeki büyüme performansına göre değerlendirilecek. Satış gelirlerini en çok artıran şirket, Türkiye 25 listesinde birinci sırayı alacak.

Başvurular, www.AllWorldLive.com/eurasia-500 adresinden 30 Haziran 2011’e kadar yapılabilecek.

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*