18 Ocak 2022

Tekirdağ-Çorlu Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ŞUBAT 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB işbirliğiyle,3 ayrı sınıf halinde ve 60 ders saati sürecek  ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verecek.

Girişimcilik Kursu Kontenjanı: 30 Kişi

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda verilecek girişimcilik eğitimlerinin tarihleri:

* 9-10 Şubat 2011

* 15-16-17 Şubat 2011

* 22-23-24 Şubat 2011-01

Girişimcilik Eğitimini başarıyla bitiren girişimci adayları, kendi işlerini kurmaları halinde; 27.000TL.lik hibe ve teminat göstermeleri halinde sıfır faizli-iki yıl sonra geri ödemesi başlayan 70.000 TL.lik Yeni Girişimci Desteği kredisine başvurma hakkı kazanacaklar.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi için son başvuru tarihi: 3 Şubat 2011.

Kursa katılmak isteyen girişimci adaylarının, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Halkla İlişkiler Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Şeyh Sinan Mahallesi. Kantarcı Sokak. No:14 Çorlu-TEKİRDAĞ

Telefon: (282) 651 10 96

www.corlutso.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Tekirdağ-Çorlu Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri ŞUBAT 2011

  1. öncelikle bu imkanı sunan herkese teşekkürler.fakat kontenjan sayısı çok az değil mi?Çorlu nufusu kalabalık bu durumda şansımız çok azalıyo.ama eger bu kursa girip belgemi alırsam hayalimi gerçekleştireceğim.Bayanlara öncelik sağlandığını duydum.Tabiki çok memnun oldum.Çok güzel ve gelir getirecek bi iş planlıyorum.bu hayalime kavuşmak için elimden geleni yaparım.Ne demişler:ÖNCE HAYAL ET HAYALİNE İNAN VE SONRA HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLESİN…

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*