18 Ocak 2022

Siirt Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi OCAK 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası, DİKA(Dicle Kalkınma Ajansı) ve KOSGEB işbirliğiyle, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenleniyor. Eğitimin 2011 Ocak ayı sonuna doğru gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Uygulanabilir bir işf ikrine sahip olduğunuzu düşünüyor ve kendi işinizi kurmak istiyorsanız bu eğitime başvuruda bulunabilirsiniz.

Girişimcilik Eğitimini başarıyla bitiren Girişimci Adayları, KOSGEB’in 27.000 TL.lik hibe ve teminat gösterebilenler ise 70.000TL.lik faizsiz ve iki yıl sonra geri ödemesi başlayan Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar.

Uygulamalı Girişimcilik Kursu ve başvurular için detaylı bilgiyi, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ya da DİKA’dan edinebilirsiniz.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası

Adres: Bahçelievler Mahallesi. A.Gaffar Okkan Caddesi. No:32 SİİRT

Telefon: (484) 223 12 03

www.siirttso.org

DİKA(Dicle Kalkınma Ajansı) Siirt Ofisi

Adres: Bahçelievler Mahallesi. Cumhurpoturnak Caddesi. Eminyet Müdürlüğü Karşısı SİİRT

www.dika.org.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Siirt Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi OCAK 2011

  1. benım babam olan mehmet türkmen siirt sanayii ve ticaret odasında başlatılan kosgeb yaklaşık olarak 6 ay once başvurdu sonucu hala alamadık geregının yapılmasını arz ederım şimdiden tşk ederım

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*