16 Mayıs 2022

Salihli Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – MANİSA

Manisa, Girişimcilik Eğitimlerinde atağa geçti. Manisa merkezden sonra şimdi de, STSO (Salihli Ticaret ve Sanayi Odası) ve KOSGEB işbirliğiyle, Manisa’nın ilçesi Salihli’de, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek.

30 kişinin kabul edileceği eğitim, 60 saat sürecek ve kursu başarıyla bitiren katılımcılar, kendi işlerini kurmaları halinde, KOSGEB’in 27.000TL.’lik geri ödemesiz Yeni Girişimci Destek Hibesine başvurmaya hak kazanacaklar.Başvuru İçin Gerekli Şartlar:

* İŞKUR’a işsizlik kaydını yaptırmış olmak,

* 18 Yaşını doldurmuş olmak,

* En az İlköğretim mezunu veya iş kurmak istenilen alanda geçerli sertifika/belge sahibi olmak,

* İŞKUR’un düzenlediği Girişimcilik Eğitimlerine daha önce katılmamış olmak gerekmektedir, ayrıca mesleki deneyimleriniz, mali kriterleriniz de dikkate alınacaktır.

Girişimcilik Kursuna son başvuru tarihi ise; 17 Ağustos 2010 mesai bitimidir.

Başvurular; Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki KOSGEB Sinerji Odağı bölümüne şahsen yapılacak. Kontenjanın sınırlı olduğunu biliyorsunuz, işlemlerinizi ne kadar erken hallederseniz mülakatlara hazırlanmak için vaktiniz olur.

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası

Adres : Eski Camii Mahallesi. Kemerli Sokak. (15.Sokak) No:2 Salihli – MANİSA

Telefon: (236) 714 53 42

www.salihlitso.org.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*