20 Mayıs 2022

Manisa Kula Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Manisa KOSGEB, 13 Eylül – 13 Ekim 2010 tarihleri arasında Kula’da Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verecek. Bu sefer, katılımcılar için herhangi bir sınırlama konmamış. Uygulanabilir bir iş fikri olan herkes başvuru yapabilecek.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyen Girişimci Adayları, Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na,  31.08.2010 tarihine kadar başvuruda bulunabilirler. 

Başvuru esnasında Katılımcı Başvuru Formu doldurtulup Girişimcilik Testi yapılacak. Daha sonra ise; 2 Eylül 2010’da mülakat yapılacak, mülakatta başarılı olanlar girişimcilik kursuna katılmaya hak kazanacak. Kursta başarılı olanlar ise, kendi işlerini kurduklarında, KOSGEB’in hibe ve Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkına sahip oluyorlar.

*Not: Katkıları için KOSGEB Manisa Müdürlüğü’nden Özgen Karataş’a teşekkürler…Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*