20 Mayıs 2022

KOSGEB ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETE GİRİYOR

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, 17 Ağustos 2010 Salı günü saat 11.00’de bütün KOBİ’lerin ve girişimcilerin 7 gün 24 saat yararlanabileceği 444 1 567 KOSGEB Çağrı Merkezi’ni hizmete açacak.
KOSGEB Çağrı Merkezi ile KOBİ’ler ve girişimciler, KOSGEB destek ve hizmetleri, KOSGEB desteklerinden kimlerin faydalanabileceği, desteklenen sektör başlıkları ve KOSGEB Veri Tabanına kayıt aşamaları, Vergi numarası veya T.C kimlik numarasını tuşlamak suretiyle KOSGEB Veri Tabanı Kayıt Durumu, Aktiflik/Pasiflik Durumu, Bağlı Bulunulan Hizmet Merkezi ve Uzman Bilgisi, KOBİ Beyanname Durumu ve Kredi Durumu bilgileri, KOSGEB hakkında genel bilgiler ile plaka kodunu girmek suretiyle KOSGEB hizmet merkezleri iletişim bilgileri ve KOBİ’lere yönelik olarak uygulanan Avrupa Birliği Programları hakkında bilgileri alabilecektir.
KOSGEB’de yaşanan değişim ve dönüşümün yansımalarından biri olan Çağrı Merkezi, KOBİ’lere ve girişimcilere rehberlik ederek, KOSGEB’in yeni hedef kitlesi ile daha doğru ve verimli iletişim kurmasını sağlayacaktır.
KOSGEB Çağrı Merkezi, 17 Ağustos 2010 Salı günü (bugün) saat 11.00’de Assistt A.Ş Anafartalar Cad. Alsancak Sok. No:4 Kat: 4 Ulus/ANKARA adresinde Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Nihat Ergün’ün katılımıyla hizmete açılacaktır.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: KOSGEB ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETE GİRİYOR

  1. kosgep kurslarına katılmak istiyorum ankarada nereye baş vurmak gerekiyor teşekürler.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*