23 Mayıs 2022

Konya Ilgın Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – 5 OCAK 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Konya Ilgın Belediyesi, KOSGEB işbirliğiyle, 30 girişimci adayına verilecek olan ve 60 saat sürecek olan, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenliyor. Kurs sonunda başarılı olan girişimci adaylarına, Girişimcilik sertifikası verilecek. Bu girişimcilerin arasından kendi işini kuranlar, KOSGEB’in 27.000 TL.lik hibe ve teminat gösterdikleri takdirde 70.000TL.lik 2 yıl sonra geri ödemeli faizsiz kredi sağlayan Yeni Girişimci Desteğine başvurma hakkı kazanacaklar.

Kurs Kayıtları 6-28 Aralık 2010tarihleri arası, ayın 29’unda ise adaylarla  mülakat yapılacak. Kurs yeri, saati ve detayları, mülakattan sonra seçilen adaylara bildirilecek. Başvuru ile ilgili detaylar için, kayıttan önce belge gerekmesi ihtimaline karşı aşağıdaki iletişim bilgilerinden bir telefon açıp danışmanızda fayda var.

KOSGEB Konya

Adres: Ankara Yolu. BÜSAN Organize Sanayi Sitesi. KOSEGEB Caddesi. No:43 Karatay – KONYA

Telefon: (332) 345 06 03

Ilgın Belediyesi: www.ilgin.bel.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*