18 Ocak 2022

Geri Dönüştürülebilir Boxsal Piknik Çantaları

GİRİŞİMCİLİK VE YENİ İŞ FİKİRLERİ

Springwise’ta rastladığım Geri Dönüştürülebilir Piknik Çantaları iş fikri oldukça hoşuma gitti. Dallaslı bir firma olan Three Blind Ants, Boxsal adını verdiği ve yemek için gerekli eşyaları da içeren kompoze piknik kutusuyla, geçmişten bugüne yıllardır gelen klasik ve geleneksel piknik sepeti kavramımızı tersyüz ediyor.


İş dünyasında ve kendi hayatımızda, özellikle büyükşehirlerde yaşayanlar bir nevi taş ve metal dünyasına hapsolmuşlardır ve piknik fikri, tüm bunlardan kaçmamızı sağlayan bir ferahlık olarak belirir zihnimizde… Ama bir taraftan da o sepetlerin hazırlanması, taşınması, tabak, çanaklar, bulaşıklar ve tüm diğer detaylar gözümüzde büyür.

Muhtemelen Boxsal’da, “Hepsi birden pratikçe halledilse ne kadar güzel olurdu” fikrinden yola çıkarak kendi iş alanını yaratmış.


Boxsal’ın kutusu, içindeki malzemeler ve hatta üzerlerinde yazı bile geri dönüştürülebilir. Piknik Kutusu olarak en dikkat çekeni, Kentsel Piknikler için hazırlanmış olan ve bir evrak çantası görünümündeki Office Escape. Bu kutuda 4 adet tepsi, 4 soğuk su bardağı, 4 kap seti, 8 peçete, kase ve çöp torbası içeriyor. Her Boxsal kutusu, şirketin belirttiğine göre en az 10 kez kullanılabiliyor ve perakende satış fiyatı da 24.99 $. Ayrıca ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmak isteyenlerle iletişime açık olduklarını da belirtiyorlar.

www.boxsal.com

Çeviri ve düzenleme: Aslıhan Köse

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*