23 Mayıs 2022

Erzurum ABİGEM Web Sitesi, “Girişimcilik Eğitimi” ve “İş İlanları” Sayfalarıyla Hizmete Girdi

ERZURUM ABİGEM UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

 

Mart ayının ilk günlerinde hizmete giren Erzurum ABİGEM web sayfasından, girişimcilik, eğitimler ve istihdam konusunda, özellikle kadınlara, alternatif çözümler getirmesini bekliyoruz. Erzurum Abigem’in, girişimcilik dışında, Trabzon ABİGEM gibi istihdam hizmeti de vermeye başlamış olması, ayrıca sevindirici bir konu, istihdam ile ilgili web sitelerinde ayrı bir sayfa oluşturmuşlar ve iş ilanlarını yayınlıyorlar.

http://www.erzurumabigem.com.tr/ik/ adresinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları sayfasındaki özgeçmiş formatını doldurup ilanlara başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Erzurum ABİGEM’İN ayrıca Mart ayı içindeki eğitimleri ise şöyle:

1-) 23-24 Mart 2010: Kadın Girişimcilik Eğitimi: 09.00-12.00 ve 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek eğitim, 2 grup olarak düzenlecek, yani seçtiğiniz grupta eğitime katılabilirsiniz. Eğitim Yeri ise, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası.

2-) 25 Mart 2010: İş Geliştirme ve Girişimcilik Eğitimi: Bu da yine aynı saatlerde, 2 grup olarak Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecek.

3-) 31 Mart 2010 : Satış Becerilerinin Geliştirilmesi Eğitimi: Yine sabah ve öğleden sonra grupları halinde düzenlenecek eğitim, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

İlanların detayları: http://www.erzurumabigem.com.tr/?cat=3

Eğitimlerin büyük ihtimalle ücretsiz ya da çok düşük meblağlarla verildiğini tahmin ediyorum. Gerekli iletişim bilgilerini de aşağıya yazıyorum, yalnız e-posta atıp cevap beklemek yerine, vakit kaybetmeden telefon açmanızı ya da şahsen başvurmanızı öneririm. Çünkü programlarla ilgili ücret ve detay bilgisi istediğim e-postayı göndereli 1 haftadan fazla bir süre geçmesine rağmen hala kendilerinden yanıt alabilmiş değilim, bunu da küçük bir not olarak eklemek isterim. Vakit nakit olduğundan, işinizi sağlama almanızı tavsiye ederim.

Erzurum ABİGEM Web: www.erzurumabigem.com.tr

Tel: (442) 233 40 94 – 233 40 96

Adres: Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası. Cemal Gürsel Caddesi. No.1 Havuzbaşı ERZURUMKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*