16 Mayıs 2022

UniversitePlus İle Herkese Ücretsiz Online Üniversite Dersleri

UniversitePlus Twitter’da keşfettiğim ve henüz açılmış, sosyal girişimcilik örneği çok yerinde bir proje. Kullanıcılarına; ülkeminizin önde gelen üniversite ve meslek eğitmenleri eşliğinde hazırlanmış videolar aracılığıyla, ücretsiz ve sertifikalı online dersler veriyor.

UniversitePlus böyle faydalı bir sosyal girişimcilik projesine başlarken, üniversite düzeyindeki dersleri internet teknojilerini kullanarak sadece üniversiteye gidebilenlere değil herkese ulaştırabilme hayaliyle yola çıkmış.

UniversitePlus’tan faydalanmak için, sisteme üyelik kaydınızı yapmanız yeterli. Daha sonra açılması planlanan ve tarihleri ilan edilmiş, üniversite, kişisel gelişim ya da meslek eğitimleri ile ilgili derslerden birini ya da birden fazlasını seçip kayıt oluyorsunuz.

UniversitePlus’ta yer alan tüm eğitimlerin dersleri ücretsiz olarak veriliyor. Eğitmenler profesyonel, ayrıca eğitimler de oldukça kaliteli ve güncel içeriklere sahip. İlk eğitimler, 5 Mart 2013’te başlıyor, ben Sosyal Medya Stratejileri ve Vinyasa Yoga derslerine kaydımı yaptırdım bile ve eğitimleri heyecanla bekliyorum.

UniversitePlus’a kayıt olmak için hiçbir yaş, eğitim durumu, meslek ya da maddi durum gibi kriterler aranmıyor, isteyen herkes, 5 Mart 2013’te başlayacak olan ilk derslere kaydını rahatça yaptırabilir. Ayrıca, istediğiniz bölümden ve konudan istediğiniz kadar ders alabilme, derslere istediğiniz zaman online olarak girebilme ve istediğiniz hızda ders işleme özgürlüğüne sahipsiniz.  Derslerle ilgili, kendinizi sınayabileceğiniz quizler ve sınavlar da mevcut. Üstelik, derslerin bitiminde sertifika da alabiliyorsunuz.

UniversitePlus’ta 5 Mart 2013’te açılacak ilk derslerin konuları ise şöyle: 

* Sosyal Medya Stratejileri

* Vinyasa Yoga

* Yönetime Giriş

* Tasarımda Yaratıcılık

Ayrıca 10’a yakın üniversite dersleri de, 2013 Bahar dönemi içerisinde Mart ve Nisan aylarında online ve yine ücretsiz olarak verilmeye başlayacak. Öğrenciler hiçbir ücret ödemeden, farklı üniversite eğitmenlerinin verdikleri derslere online olarak erişebilecekler.

ÜniversitePlus’a,  www.universiteplus.com adresinden kayıt olup katılabilirsiniz.Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: UniversitePlus İle Herkese Ücretsiz Online Üniversite Dersleri

  1. Selamlar, Aslında eğitim ve kurslar artık online olunca hem zaman hem de paradan tasarruf ediyoruz. Tıpkı benim almaya başldığım online ingilizce kursu gibi. Skype üzerinden dersler alıyorum ve çok faydalandım. tavsiye ediyorum. sevgiler

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*