09 Ağustos 2022

Ücretsiz Online Görüntülü İngilizce Kursu

ÜCRETSİZ KURSLAR

Amerika’da yaşayan Türklere hizmet ve bilgi vermek amacıyla kurulmuş olan TurkNA sitesini keşfettim bugün… Site, Amerika’da yaşam, çalışma, sosyal ve kültürel aktiviteler gibi, bir portalda olan tüm bilgileri ve haberleri Türkçe olarak sunuyor.

TurkNA’de benim en çok hoşuma gidense; okuyucularından bilmeyenlere İngilizce öğretmek amacıyla siteye, ücretsiz online/sanal İngilizce kursu eklemiş olmaları, kurslar görüntülü yani videolar halinde sunulmuş ve oldukça aydınlatıcı bir içeriğe sahipler…

Ben bu İngilizce videolardan birkaçını izledim ve beğendim açıkçası… Derslerde Amerikan İngilizcesi öğretiliyor, telaffuzlar da aynı şekilde… Eğitmen dersi oldukça detaylı anlatıyor ve her ders/video yaklaşık 55 dakika sürüyor. Üstelik ücretsiz.

 

Şu anda 20adet İngilizce dersi kurs videosu bulunuyor ve toplamı 79 adetmiş, ayrıca her gün yeni bir İngilizce kurs dersi eklenecekmiş, bu videolardan İngilizce öğrenmekte faydalanacağınızı düşünüyorum. Ayrıca e-kitaplar da mevcut, sitedeki linklere tıklayıp indirebilirsiniz.

http://www.turknorthamerica.com/reklam/daylight-ingilizce-seti/ingilizce-dersleri/Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Ücretsiz Online Görüntülü İngilizce Kursu

  1. Vallahi harika, böyle bir ingilizce kursunu bizlerle paylaştığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır, sağolun:)

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*