20 Mayıs 2022

Sancaktepe Kadınlara İpek Halıcılık, Kuaförlük ve Aşçılık Meslek Edindirme Kursları –İSTANBUL

ÜCRETSİZ KURSLAR

İstanbul Sancaktepe’de hizmete giren Zübeyde Hanım Sanat ve Meslek Edindirme Merkezi, açılışının ardından hemen kadınlar için açacağı meslek edindirme kurslarına kayıtlarını almaya başladı.

Zübeyde Hanım Sanat ve Meslek Edindirme Merkezi, Fatih Mahallesi Geylani Caddesindeki binasında hizmet veriyor. Merkezdeki 4 adet sınıfta; aşçılık, kuaförlük ve ipek halıcılık ile ilgili kadınlara yönelik ücretsiz meslek kursları verilecek. Ayrıca kursiyerlere yardımcı olmak amacıyla, İŞKUR’un da desteğiyle, kursa gidip gelirken yol ücretlerini karşılayacak bir ödenek oluşturulmuş.

Kursta özellikle; ipek halıcılık bölümünü bitiren kadınların aile ekonomilerine destek sağlanması hedeflenmiş, çünkü küçük tezgahlarda bile dokunabilen bu halılar, piyasada  oldukça değerli kabul ediliyor.

www.sancaktepe.bel.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Sancaktepe Kadınlara İpek Halıcılık, Kuaförlük ve Aşçılık Meslek Edindirme Kursları –İSTANBUL

  1. sancaktepe kadını olarak başvuruda bulundun ancak 1 buçuk ydır dönen arayan olmadı burda boşuna reklam yapılmasın kursa alınan kişiler hangi özelliklere göre alınıyor bunun açıklamasını bekliyorum

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*