20 Mayıs 2022

Sakarya Sapanca Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Kursu – 26 MAYIS 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Sakarya Sapanca Belediyesi, KOSGEB işbirliğiyle 26 Mayıs 2011 tarihinde, 60 saatlik ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başlatıyor.

Bir iş fikri olan ve kendi işini kurmak isteyen girişimci adayları için düzenlenecek olan Girişimcilik Eğitimini başarıyla bitiren girişimciler, daha sonra kendi işyerlerini açıp iş planlarını sunmaları halinde; KOSGEB’in 27.000 TL.lik hibe ve teminat gösterebilenler ise 70.000 TL.lik faizsiz krediden oluşa Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanıyorlar.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2011

Başvuru formu ve bilgiler; 02 Mayıs 2011 Pazartesi tarihinden itibaren Sapanca Belediyesi web sitesi üzerinden yayınlanacak. 23 Mayıs 2011 Pazartesi günü KOSGEB tarafından tüm başvuru sahiplerine genel bilgilendirme toplantısı yapılacak. Başvuru, mülakat ve genel bilgilendirme toplantısının ardından, eğitimlere katılmaya hak kazanan aday listesi 24 Mayıs 2011 Salı günü Sapanca Belediyesi internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

www.sapanca.bel.tr



Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*