20 Mayıs 2022

Sakarya Adapazarı Belediyesi Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi – EKİM 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Adapazarı Belediyesi ve KOSGEB işbirliğiyle, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek. Girişimcilik Kursu’na 18 yaşını doldurmuş, uygulanabilir bir iş fikri olan tüm girişimci adayları veya mevcut işlerini geliştirmek isteyen girişimciler başvurabilir.

Kurs Kontenjanı: 90 Kişi. (30’ar kişilik 3 grup halinde eğitim verilecek)

Girişimcilik Eğitimine Son Başvuru Tarihi: 15  Ekim 2011.

Kursu başarıyla bitiren girişimciler, KOSGEB’in Yeni Girişimci Desteği kapsamındaki 27.000 TL. hibesine başvurma hakkı da kazanacaklar. Halihazırda bir işyeri olup da işini geliştirmek için eğitime katılan ve başarıyla bitiren girişimciler ise; KOSGEB’in İş Geliştirme Desteği kapsamındaki çeşitli desteklerden 850.000TL.ye varan oranlarda faydalanabilecekler.

Adapazarı’ndaki Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılmak isteyen girişimci adaylarının, kursa kayıt için Adapazarı Belediyesi İnsan Kaynakları Birimi’ne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

www.adapazari.bel.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*