23 Ocak 2022

Nizip Zeytinyağı Tadım Uzmanlığı Eğitimi 17-19 OCAK 2010 – GAZİANTEP

ÜCRETSİZ KURSLAR

Zeytinyağı Tadım Uzmanlığı ve Zeytindostu ile ilgili bilgileri şu yazımda sizlerle paylaşmıştım.

Nizip Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası’nın girişimleriyle; Zeytindostu Derneği, 17-19 Ocak 2010 tarihleri arasında, Nizip’te, Zeytinyağı Tadım Uzmanlığı Eğitimi verecek.

Bu çok değerli bir eğitim, Türkiye’de Zeytinyağı Tadım Uzmanları oldukça kısıtlı sayıda ve 3 Ağustos 2010’da Türk Gıda Kodeksi bir tebliğ yayınladı, buna göre zeytinyağı sektöründeki firmalar Tadım Uzmanı bulundurmak zorunda…

Zeytinyağı Tadım Uzmanlığı Eğitimi için, ONAOO(İtalyan Tadımcılar Birliği) Tadım Eğitmenleri tarafından verilecek ve eğitim sonunda başarılı olan kursiyerlere Zeytinyağı Tadımcı Sertifikası verilecek.

Eğitime katılmak isteyenlerin; en az lise mezunu olmaları yeterli. Diğer detaylar ve başvuru için Nizip Ticaret Odası’na şahsen kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Nizip Ticaret Odası

Adres: İstasyon Mahallesi. İstasyon Caddesi. No:2 Nizip / GAZİANTEP

Telefon: (342) 517 10 11

www.nto.org.tr

İlgili Yazı: Yükselen Yeni Bir Meslek: Zeytinyağı Tadım Uzmanlığı ve Zeytindostu Derneği

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*