20 Mayıs 2022

Mersin Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’ndan 20 Kadına Ev Pansiyonculuğu İşletmeciliği Kursu – EYLÜL 2010

EV PANSİYONCULUĞU KURSU

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası, Ev Pansiyonculuğu İşletmeciliği Eğitimi düzenliyor. Kursun amacı; Tarsus’a gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklanması ve ağırlanması sırasında nitelikli iş gücünü oluşturmakve kent turizminin olumlu yönde büyümesini sağlamak.

Eğitimler için; 20 Kadın ve 20 Erkek’ten oluşan 40 Girişimci Adayı seçilecek ve Ev Pansiyonculuğu İşletmeciliği ile ilgili bilgilerle donanmaları sağlanacak. Kursu başarıyla bitirenlere onaylı sertifika da verilecek.

Ev Pansiyonculuğu İşletmeciliği Eğitimine katılmak için son başvuru tarihi : 03 Eylül 2010 Cuma günü saat 17.00.

Katılmak isteyen arkadaşlarımızın, CV(Özgeçmiş)leri, ayrıca hedefleri ve ideallerini anlatan bir yazıyla Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası’na şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor. Daha sonra Seçim Komisyonu başvuruları değerlendirecek ve uygun bulunan adaylara bildirecek.

TARSUS TİCARET VE SANAYİ ODASI

Adres:Şehit Kerim Mahallesi. 3402.Sokak. Eski Buğday Pazarı Mevkii. Tarsus-MERSİN

Telefon: (324) 613 55 50 – 51 – 52 – 53

http://tarsustso.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*