20 Mayıs 2022

Karşıyaka Ücretsiz Meslek Edindirme Kursları EKİM 2010 – İZMİR

ÜCRETSİZ KURSLAR

İzmir’de; Karşıyaka Belediyesi ve Halk Eğitim merkezinin ortak işbirliğiyle, Ekim ayı sonlarında, ücretsiz  meslek edindirme kursları açılıyor. Eğitimler; İsmail Cem Kültür Merkezi ve Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde verilecek.

Verilecek kurslardan bazıları ise şunlar; Bilgisayar İşletmenliği, Mekan Süslemeciliği, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Gümüş İşlemeciliği, Kasiyerlik, Cilt Bakımı ve Makyaj, Kuaförlük, Sıcak Mutfak Aşçılığı, Aşçı ve Pastacı Çıraklığı.

Başvuruların; İsmail Cem ve Bülent Ecevit Kültür Merkezlerine şahsen, iki adet vesikalık fotoğraf, diploma sureti ve nüfuz cüzdanı örneğiyle yapılması gerekiyor.

İsmail Cem Kültür Merkezi
Adres: Zübeyde Hanım Mahallesi. 7449.Sokak. No:1 Karşıyaka – İZMİR
Telefon: (232) 361 66 75Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

11 Yorum: Karşıyaka Ücretsiz Meslek Edindirme Kursları EKİM 2010 – İZMİR

  1. bana aşçılık kursu lazım .lise 3 öğrencisiym.aşçılık kursu varmı varsa fiyat olarak nekadar ?

  2. merhaba ben kuaförlük kursuna gitmek istiyorum kayıtlar devam ediyomu ve ücreti ne kadar teşekkürler

  3. arkadaşlar bende aşçılık kursu almak istiyorum.karşıyaka halk eğitim online başvurdum eğer sizde online başvurursanız yeterli sayıyı bulup kursun açılmasını sağlayabiliriz belki…….

  4. slm ben ilayada 7. sınıfa gidiom ingilizce ve matamatik kursları ne zaman başlıyoooo nolur çoook acil kurslar bedava yorum yazan kişiler ben daha once bilgisayar kursu aldım

  5. Merhaba, sitede sadece kursların tanıtımları yayınlanır, düzenleyen kurumlar asıl yetkilidir. Kurs Merkezi ile irtibata geçerseniz yardımcı olurlar.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*