18 Ocak 2022

İzmir’de Yaşayan Gençlerin Geliştirilmesi Projesi

izmir gençlik gelişim projesi

İSTÖP (İzmir Sivil Toplum Örgütleri Platformu) ve Konak Belediyesi işbirliğiyle, ” İzmir’de Yaşayan Gençlerin Geliştirilmesi Projesi”, İslam Kalkınma Bankası’nın 125.000 Euro’luk finans desteğiyle hayata geçiriliyor.

İzmir’de Yaşayan Gençlerin Yetiştirilmesi Projesi, bir yıl sürecek ve projeden 18-30 yaş arasındaki, üniversite mezunu veya eğitimine devam eden 50’si erkek, 50’si kadın olmak üzere 100 genç faydalanacak ve kendilerine bir yıl boyunca mesleki formasyon ve girişimcilik eğitimi verilecek.

Projede eğitim alacak gençlere ilk 3 ay Girişimcilik Eğitimi, 6 ay da Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi verilecek.Daha sonra 4 gruba bölünecek bu genç arkadaşlarımızdan 3 gruba Netsis Bilgisayarlı Muhasebe, Doğalgaz Eğitimi ve Çiçekçilik Eğitimi, kalan 25 kişilik gruba ise girecekleri yetenek sınavı sonucuna göre yeteneklerine göre 3 aylık eğitimler verilecek.

Projeye katılmak isteyen gençlerin, 31 Ağustos 2010 tarihine kadar Konak Belediyesi’ne veya İSTÖP’e şahsen başvurarak, başvuru formunu doldurup teslim etmeleri gerekiyor, daha sonra projeye seçilen gençlere haber verilecek ve eğitimler başlayacak.
KONAK BELEDİYESİ

Adres: Dokuz Eylül Meydanı. No:11 Basmane – İZMİR

Telefon: (232) 489 45 22

www.konak.bel.tr

www.izmirsiviltoplumorgutleri.com

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*