18 Ocak 2022

İzmir Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri NİSAN-MAYIS 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

İESOB(İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği), 2011 Nisan ve Mayıs aylarında iki adet sertifikalı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenleyecek. Eğitimi alan girişimci adayları eğitim sonunda KOSGEB Girişimci Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.

 

Bu sertifika ile iş planı hazırlayan, söz konusu iş planı KOSGEB tarafından kabul edilen ve yeni işyeri açacak girişimcilere;

* 5 bin TL’ ye kadar geri ödemesiz İşletme Kuruluş Desteği,

* 10 bin TL’ ye kadar geri ödemesiz Kuruluş Dönemi Makine, Teçhizat ve Ofis Donanım Desteği,

* 12 bin TL’ ye kadar geri ödemesiz İşletme Giderleri Desteği,

* 70 bin TL’ ye kadar sıfır faizli, başvurunun ilk 2 yılı sonrasında 24 ayda geri ödeme ile (3 ayda bir ödemeli 8 taksit) Sabit Yatırım Desteği verilmektedir.

Eğitimler için; herhangi bir ticari faaliyette bulunmayan, imalat sektöründe faaliyet göstermek isteyen girişimci adayların KOSGEB’in vereceği birinci dönem eğitimleri için ön başvurular 11 Nisan 2011 Pazartesi günü mesai bitimine kadar kabul edilecektir. İkinci dönem eğitimler için son başvuru tarihi ise 06 Mayıs 2011 Cuma günüdür.

Başvurular İESOB 1. Kat Sicil Müdürlüğü’ nde bulunan Sinerji Odağına yapılacak olup, adayların Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılımcı Formu ve Uygulamalı Girişimcilik Testini doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru formları, testler ve diğer detayları BURADAN öğrenebilirsiniz.

www.iesob.org.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*