09 Ağustos 2022

İTKİB Gezici Eğitim Merkezi İle 20 Günde Meslek Sahibi Olun – ÇORUM

İTKİB’in hiç çalışmamış kadınlara ve işsiz gençlere vasıf kazandırmak, meslek sahibi yapmak için kurduğu  İTKİB Gezici Eğitim Merkezi, Çorum’da yeni dönem kurslarını Ağustos ayında açacak. “Yerinde Eğitim Yerinde İstihdam” sloganıyla yola çıkan ve Türkiye’de 5 adet olan bu merkezler, şimdiye kadar 13 bin vasıfsız kişiyi eğitmiş ve yarısını da işe yerleştirmiş.
İTKİB Gezici Eğitim Merkezi’ndeki kurslar 20 gün sürüyor. Kursiyerlere, hazır giyim üretiminde, overlok, ütü gibi alt kademededeki bantlarda çalışabilecekleri mesleki eğitim ve donanım kazandırılıyor.
Çorum’da, Samsun Yolu Fuar Alanı’nda bulunan Gezici Eğitim Merkezi’nin, Ağustos ayındaki kurslarına katılmak isteyen hanımlar ya da yönlendirmek istediğiniz kadınlar varsa, merkezin fuardaki yerine ya da Çorum Sanayi Odası’na şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz. Acele etmenizi tavsiye ederim, çünkü sanıyorum 10 ya da 15 kişi alacaklar.
Çorum Sanayi Odası İletişim Bilgileri
Adres: Gazi Caddesi. No:18 Çorum
Telefon: (364) 224 44 50 (Santral)Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*