23 Mayıs 2022

İŞKUR’a Nasıl Kayıt Yaptırabiliriz? İŞKUR’dan Nasıl İş Aranır? İş Arama Teknikleri, İş Görüşmesi’ne Hazırlık Önerileri

İŞKUR İŞ BAŞVURUSU VE İŞ BULMA

İŞKUR, Meslek Eğitimlerinin yanı sıra; İş Arama Teknikleri, İş Bulma Süreci, Personel Seçimi ve İş Görüşmesi’ne Hazırlık adı altında, iş görüşmesi sürecini verimli hale getirmek amacıyla hem İK(İnsan Kaynakları) personelleri hem de iş başvurusu yapan adaylar için, belli dönemlerde ve şehirlerde seminer ve kurslar da düzenliyor.

Ben de bu kursları araştırırken “İş Arama Teknikleri” ile ilgili ve daha da önemlisi İŞKUR’dan en iyi nasıl faydalanabiliriz, İŞKUR’a nasıl kayıt yapılır, İŞKUR’un web sitesinden nasıl iş aranır, bize en uygun işleri nasıl buluruz sorularına, İŞKUR sayfalarında  cevap veren iki adet eğitim notu buldum.

Aşağıda ,o notların Powerpoint dosyası halindeki sunumlarını görebilirsiniz, ben sunumları pek beğendim, dilerim size de faydalı olurlar:

İş Arama Teknikleri- CV Hazırlama- Mülakat Aşamaları

İŞKUR Kayıt-En Uygun İş Arama SüreçleriKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*