23 Mayıs 2022

Dünyanın ilk Ericsson Telekomünikasyon Akademisi Türkiye’de Açıldı

Ericsson Türkiye, Netron Eğitim Merkezleri ile işbirliği yaparak Ericsson Telekomünikasyon Akademisi’ni faaliyete geçirdi. Dünyada ilk olan bu Ericsson Akademisi, iş dünyasının hızlı gelişimiyle artan teknik konularda kalifiye personel yetiştirmek.

Altyapısı 5 Milyon Dolar’a (5.000.000 $) mal olan Ericsson Telekomünikasyon Akademisi’nde, ilk etapta; Şişli’deki eğitim merkezi başta olmak üzere, 6 Netron Eğitim Merkezinde eğitimler verilecek. Eğitimler, meslek lisesi mezunlarından üniversite öğrencilerine, mühendislerden sektör profesyonellerine kadar her kesime açık.

Teorik ve uygulamalı derslerin işleneceği Akademi’de, ağırlıklı olarak Türkçe verilecek Ericsson eğitimlerinin yanı sıra, sertifikasyon modelini temel alan yeni eğitimler ve meslek edindirme programları da oluşturulacak.

Ericsson Telekomünikasyon Akademisi, vereceği eğitimlerde, ilk bir yıl içinde 1.000 kişinin mezuniyetini, 250 kişinin de sertifika almaya hak kazanmasını hedefliyor.

Akademiye katılmayı düşünüyorsanız, başvuruyu web sayfası üzerinden yapabiliyorsunuz.

Web: www.netron.com.tr/ericsson/index.htmlKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*