23 Mayıs 2022

DOSEM’den İşsiz Gençlere ve Kadınlara İstihdam ve Eğitim Olanağı – İSTANBUL Anadolu Yakası

ÜCRETSİZ KURSLAR

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, 18-29 yaş arası işsiz gençlere ve yaş sınırı olmaksızın kadınlara, bulundukları bölgede istihdam olanağı sağlamak ve bu hedefle, meslek becerilerini geliştirmek için eğitimler vermek amacıyla DOSEM’İ (Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Sürekli Eğitim Merkezi), İŞKUR VE ABİGEM desteğiyle hizmete açmış bulunuyor. Eğitimler ücretsiz olarak verilecek.

DOSEM’de öğrenci alımları başladı bile! Özellikle kadınlara verilen mesleki eğitimler için yaş sınırı koymamaları çok güzel bir gelişme, o bölgedeki kadınların bunu değerlendirmeleri gerekir çünkü genelde 30 yaşından sonra kadınlar iş dünyasında o kadar çok engele takılıyorlar ki, umutlarını kaybedecek hale geliyorlar. Bu fırsatı kullanın ve çevrenizdeki kadınlara da haber verin ki olabildiğince çok kadın bu projeden yararlanabilsin.

DOSEM

Adres: Dudullu Organize Sanayi Bölgesi. 3.Cadde. Mo:18/2 Ümraniye-İSTANBUL

Telefon: (216) 365 74 03 – 365 74 04

http://dosem.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*