16 Mayıs 2022

Deniz’in Pasta Sanatı

Kadın girişimciler, kadın blogları

Bazı hanımlarımızın öyle blogları var  ki, onlar hakkında bir şeyler yazmaya çalışırken gerçekten zorlanıyorum, çünkü yaratıcılık, şıklık ve sadelik öyle bir denge kurmuş oluyor ki, sanki ben ne desem anlatmaya yeterli olmayacak.

Deniz’in Mutfağı da onlardan biri. Bana fikrimi sormak için adresini gönderdiğinde, yoğunluktan uzun süre inceleyememiştim ama şimdi kendisine karşı çok mahçup hissediyorum, hayatı pastalara aktarabilen yetenekli ve girişimci bir kadının daha erken farkına varamadığım ve bunu sizlerle paylaşamadığım için…

Aslında sizin de görebileceğiniz gibi fotoğraflar her şeyi anlatıyor zaten, Deniz şahane güzellikte, izlemeye doyulamayan (ki bence yemeye de kıyılamayan) tasarım pastalar,cup cake ve kurabiyeler yapıyor. Daha doğrusu, pastalar Deniz’in elinde sanata dönüşüyor. Özel günleriniz için, isteğinize uygun modelleri hazırlıyor ve teslim ediyor.

Deniz’in Mutfağı’nda ayrıca Pastacılık Eğitimi de veriliyor ki, bu eğitimlerle, fotoğrafları gördükten sonra birçok kadının ilgileneceğini düşünüyorum. Eğer siz de Deniz’den pastacılık eğitimi almak istiyorsanız; (531) 348 38 83 numaralı telefondan ya da debedil@gmail.com posta adresinden bağlantıya geçebilirsiniz.

Deniz’in Blogu:  http://designofcookie.blogspot.comKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*