09 Ağustos 2022

Çekmeköy Belediyesinden Ücretsiz Meslek Kursları EKİM 2010 – İSTANBUL

ÜCRETSİZ KURSLAR

Çekmeköy Belediyesi Mehmet Akif Kültür Merkezi’nin düzenlediği kültür, sanat, hobi ve meslek kurslarına kayıtlar başladı. Ekim ayına kadar kontenjanlar müsait olduğu sürece kayıt almaya devam ettiklerini belirtiyorlar ama yine de gitmeden önce telefon açıp teyit almanız iyi olur.

Kursların Başlama Tarihi: 1 Ekim 2010.

Verilecek meslek kurslarından bazıları ise şöyle: Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, Giyim, İngilizce, Mefruşat, Modelistlik, Yemek, Dekoratif Ev Aksesuarları, Takı Tasarımı, Kuaförlük.

Kendi adıma önerebileceğim ilk üç ise, diğerlerine nazaran daha kolay iş bulma açısından düşünürsek; Bilgisayarlı Muhasebe, Yemek ve Kuaförlük olurdu.

Mehmet Akif Kültür Merkezi
Adres: Mehmet Akif Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. Akasya Sokak. No: 36 Çekmeköy-İSTANBUL
Telefon: (216)  642 42 33

www.cekmekoy.bel.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

2 Yorum: Çekmeköy Belediyesinden Ücretsiz Meslek Kursları EKİM 2010 – İSTANBUL

  1. Olan kurslar web sitelerinde mevcut, burada sadece tanıtımlar var, daha detaylı bilgi için Mehmet Akif Kültür Merkezi’ni aramalı ya da yukarıda bilgileri verilen web sitesinden kendilerine ulaşmalısınız.

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*