09 Ağustos 2022

Bursa TOSYÖV KOSGEB Destekli Girişimcilik Eğitimi – 18 Kasım 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Bursa TOSYÖV bu gün aşağıdaki girişimcilik eğitimi bilgilerini iletti, Bursa’da olup da Girişimcilik eğitimine katılmak isteyen hanımlara duyurulur…

BEBKA tarafından düzenlenen Teknik Destek Programı kapsamında, TOSYÖV Bursa Destekleme Derneği olarak hazırladığımız KOBİ’ler Gelişiyor başlıklı projemiz kabul edilmiştir.

Bu kapsamda 18 Kasım – 16 Aralık tarihleri arasında Dernek Merkezimizde toplam 10 gün süreli KOSGEB Destekli Girişimcilik Eğitimi düzenlenecektir.

Daha önce Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirdiğimiz eğitimimizde olduğu gibi, bu eğitimden mezun olanlar yeni bir işletme açtıklarında ve iş planlarını KOSGEB’e onaylattıklarında KOSGEB’den 27 000 TL Hibe, 70 000 TL iki yıl geri ödemesiz sıfır faizli kredi alabileceklerdir.

Başvurular ile ilgili ek’de göndermekte olduğumuz formun Dernek Merkezimize ulaştırılması gerekmektedir.  (www.tosyovbursa.org)

KOSGEB tarafından desteklenmeyen ana başlıklar şunlardır:

  • Tarım, hayvancılık, balıkçılık
  • Sağlık
  • Eğitim
  • Mali Müşavirlik
  • Sigortacılık
  • Emlak Danışmanlığı

Bu konular dışında kalan başlıklarda yeni bir iş kurmak isteyen Girişimci Adaylarının Başvuruları Dernek Merkezimize yapılabilecektir.

Yönetim Kurulu”

TOSYÖV Bursa Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Destekleme Derneği

Adres        :Karaman Mh. Gürbüzler Cd.No:20 Nilüfer/Bursa

Telefon      :0-224-240 11 03

Faks            :0-224-240 11 03

E-Posta       : tosyov@tosyovbursa.org

Web           : www.tosyovbursa.orgKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

1 Yorum: Bursa TOSYÖV KOSGEB Destekli Girişimcilik Eğitimi – 18 Kasım 2011

  1. Kolay gelsin iyi çalışmalar ;
    Ben BURSA VE AFYON mermer ve madencilik üzerine bir dış ticaret firması kurmak istiyorum 7-8 yıllık tecrübem var.Hammadde tedariği konusun da sıkıntım yok ancak ofis açmak ,ihracatcı birliğine kayıt şirket açmak gibi kOnularda maddi olanaksızlıklarım var nasıl bir yardım öngörebilirsiniz. saygılarımla

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*