26 Eylül 2022

Bursa Osmangazi 120 Kişiye Ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi 9 Mayıs 2011

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Bursa Osmangazi Belediyesi ve KOSGEB işbirliğiyle, 9 Mayıs 2011 tarihinde 120 kişiye, toplamda 60 saat sürecek olan, ücretsiz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilecek. Eğitim Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve 11 Haziran 2011 tarihine dek sürecek.

Osmangazi’deki Girişimcilik Kursuna başvurularda ve kabullerde, kadınlara ve engellilere öncelik verilecek. Girişimcilik kursuna katılan kursiyerler, kurs bitiminde kendi işyerlerini açmaları halinde, KOSGEB’in 27.000 TL.lik hibe ve teminat gösterebilenler ise 70.000TL.lik faizsiz krediyi içeren Yeni Girişimci Desteği’ne başvurma hakkı kazanacaklar.

Girişimcilik Kursuna Başvuru Koşulları:

* Osmangazi ilçesinde ikamet ediyor olmak.

* Girişimcilik Eğitimi sonrasında açılacak işyerinin de Osmangazi Belediyesi sınırları içerisinde yer alması şartını yerine getirmek.

Girişimcilik Eğitimine başvurmak isteyenler; başvurularını Osmangazi Belediyesi’nin internet sitesinden ya da şahsen gidip yapabilirler.

Osmangazi Belediyesi

Adres: Santral Garaj Mahallesi. Ulubatlı Hasan Bulvarı. No:6 Osmangazi – BURSA

Telefon: (224) 444 16 01 – 270 70 00

www.osmangazi.bel.trKişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*