23 Eylül 2017
Bornova Belediyesi’nden Ücretsiz ve Sertifikalı Kurslar – İZMİR

ÜCRETSİZ KURSLAR

Bornova Belediyesi, 2010-2011 öğretim yılında 17 dalda kurs açıyor. Kurslar 8 ay sürecek ve kurs bitiminde başarılı olan kursiyerlere sertifika verilecek.

Verilecek kurslardan bazıları ise şöyle; Takı Tasarım, Fotoğrafçılık Eğitimi, Çini Bezeme, Latin Dansları, Satranç, İngilizce, Bilgisayar İşletmenliği.

Son Kayıt Tarihi: 20 Ekim 2010.

Yukarıdaki kurslar için yaş sınırı yok. Başvurmak isteyen hanımlar, Bornova Belediyesi Engelliler Merkezi’ne şahsen başvurarak kayıtlarını yaptırabilirler ama kontenjanın dolma ihtimaline karşı erkekn gitmeniz faydanıza olur.

Bornova Belediyesi Engelliler Merkezi

Adres: Ergene Mahallesi. Mustafa Kemal Caddesi. 556.Sokak. Peterson Köşkü Yanı. Bornova-İZMİR

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Telefon:
(232) 373 58 81 – 388 29 64

9 Yorum: Bornova Belediyesi’nden Ücretsiz ve Sertifikalı Kurslar – İZMİR

  1. ben kayıt tarihini kaçırmışım birşey yapılamaz mı? veya yeni kayıtlar ne zaman başlanıyor?

  2. merhaba ben 1.dönem için latin danslarına kayıt olmuştum fakat hala sizden bir haber gelmedi.haber verceğinizi söylemiştiniz,ne zaman başlayacak?

  3. Öznur Hanım, ben kurs kaydı almıyorum, sadece öğrendiğim kursların bilgilerini yayınlıyorum.Kursla ilgili herhangi bir bilgi, geri dönüş vs… için kursun kendisiyle iletişime geçmelisiniz…

  4. Bizler Eylül’ün ilk haftasında Fotografçılık ve Halk Müziği kurslarına müracaat ettik .25 Eylül de toplantı tarih ve saatinin internette yayınlanacağı söylendi.Sitenizde böyle bir haber halen yayınlanmadı.Bizi bu konuda bilgilendirir veya yönlendirirseniz memnun oluruz.

  5. Fotoğrafçılık kursu için bilgi almak istiyorum.Sınıf ne zaman oluşturulur,kurs süresi nedir,kurs ücreti nedir?

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*