23 Mayıs 2022

Bingöl Belediyesi ve İŞKUR İşbirliğiyle MEB Sertifikalı Meslek Edindirme Kursları

İŞKUR MESLEK EDİNDİRME KURSLARI

 
Bingöl Belediyesi ve İŞKUR Bingöl Müdürlüğü işbirliğiyle, nitelikli personel yetiştirmek amacıyla, çeşitli dallarda meslek kursu açılacak.
Açılacak kurslar: Bilgisayar Operatörlüğü, Peyzaj Bahçıvanı, Çocuk Bakıcısı, Aşçılık, Web Tasarım ve Halkla İlişikiler.
Kurs Toplam Süresi; kursun verildiği alana göre 120-560 saat arasında değişmektedir. Kurslarda devam zorunluluğu bulunmaktadır.
Hafta içi düzenlenecek kurs süresince, kursiyerlere, her iş günü için, günde 15 TL. ücret ödenecek ve kursu başarıyla bitirenlere ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.
Kurslar Bingöl Belediyesi Gençlik Merkezi sınıflarında verilecek. İlk kurs olan Halkla İlişkiler kursu, 16 Ağustos 2010 tarihinde açılacak. Kontenjanların sınırlı olması sebebiyle hemen başvurmanızı öneririm.  Daha sonra ayrıca Hasta ve yaşlı Bakım Elemanı Kursu, Büz İmalat ve Döşeme İşçiliği Kursu, Oto Bakım ve Onarım Kursu, Su Sayacı Okuma Kursu, ve İş Makinesi Operatörlüğü Kursları da açılacak. Bunlar için de ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Bingöl Belediyesi
Adres: İnönü Mahallesi. Mevlana Caddesi. BİNGÖL
Telefon: (426) 213 10 23
İŞKUR Bingöl Müdürlüğü
Adres: İnönü Mahallesi. Kültür Caddesi. No: 37/2 BİNGÖL
Telefon: (426) 213 11 20Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*