18 Ocak 2022

Bilgili Hanım Beykoz’da Kadınlara Bilgisayar Öğretecek – İSTANBUL

ÜCRETSİZ KURSLAR

Beykoz Belediyesi’nin ev kadınlarına yönelik hazırladığı “Bilgili Hanım” projesi kapsamında, toplam 22 bilgisayarla donatılmış 2 klimalı ve son sistem donatılmış pembe eğitim otobüsü, kadınlara haftada iki gün, ikişer saat olmak üzere temel bilgisayar eğitimi verilecek.

Kurslar iki ay sürüyor. Katılan ev kadınlara kurs bitiminde başarılı oldukları takdirde ayrıca sertifika verilecek. Bu çok cici otobüsler, Beykoz sokaklarını dolaşarak bilgisayar eğitimi almak isteyen kadınlara ulaşacak, belediyenin bu projesi şimdiye kadar gelen başvuruların 500ü geçtiği düşünülürse oldukça başarılı ve bu kadar yoğun ilgi gördüğüne göre devamı gelecek gibi görünüyor, aşağıdaki fotoğrafta zaten hanımlarımızın öğrenirkenki mutluluğunu görebilirsiniz, darısı diğer semtlerin başına:)

Beykoz Belediyesi

Telefon: 444 666 1

www.beykoz.bel.tr

Kişisel Gelişim

Evden Yaptığım İşimi Nasıl Geliştirip Büyütebilirim?

by Editör in E-Ticaret 0

Bir arkadaşım, geçenlerde evinde lüks ve oldukça zarif hediye paketleri yapma işine başladı.. Yeni ve küçük bir girişimci olarak, kendisi işini geliştirip büyütmek ve devamlı müşteriler edinip sayılarını çoğaltmak için yapılabilecek şeyleri, farklı yöntemleri öğrenmek [...]

İlk yorum sizden gelsin!

Yorum Yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*